/
ONZE CLUB
/
ACTIVITEITEN
Menu
HOME
ONZE CLUB
CLUB INFO
HISTORIEK
JEUGDWERKING
Onze Opdracht
Jullie Opdracht
ACTIVITEITEN
DOCUMENTEN
CLUBSCHEIDSRECHTERS
TOOGDIENST
NIEUWS
WEDSTRIJDEN
Wedstrijden Fellows KAVVV
SENIORS
JEUGD
PARTNERS
FOTO'S
2023 - 2024 Start Event
CONTACT
Contact Info
Dagelijks Bestuur
Clubhouse
Sportieve Cel
Laden…
Club Kalender
Februari 2020
Januari
Maart
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
01
02
Annick MONSTREY
03
Lex VAN AS
Fedi ELHECHMI
Vince VAN OVERSCHELDE
training J21
training J14
training M19
training M14
training M12-G12C
training G12A
training G10B
04
Tijane NDOW
training HSE B 2de provinciale
training J18A
training J16B
training J14
training G12B
training G8
training HSE A 1ste provinciale
05
Liliane CAUWENBERGHS
Victor SMETS
training J16A
training M12-G12C
training G10A
training Peanuts
06
Ziad ELHECHMI
training HSE A 1ste provinciale
training HSE A 1ste provinciale
training HSE B 2de provinciale
training HSE C 3de provinciale
training HSE D 3de provinciale
training J18A
training J14
training M19
training M14
training G12B
training G10B
training G8
07
Jeroen DE MEESTER
training J18A
training J16A
training J16B
training G12A
training G10A
training M14
08
Caro VANNOORENBERGHE
Petra VAN EGDOM
09
Davy RENDERS
10
Sven JANSSENS
training J21
training J14
training M19
training M14
training M12-G12C
training G12A
training G10B
11
Hendrik HOFKENS
training HSE B 2de provinciale
training J18A
training J16B
training J14
training G12B
training G8
training HSE A 1ste provinciale
12
training J16A
training M12-G12C
training G10A
training Peanuts
13
Jonas HENNEBERT
Filip DAELEMANS
training HSE A 1ste provinciale
training HSE A 1ste provinciale
training HSE B 2de provinciale
training HSE C 3de provinciale
training HSE D 3de provinciale
training J18A
training J14
training M19
training M14
training G12B
training G10B
training G8
14
Erik PARMENTIER
Wilson GYSEN
Robbe VERBIST
Florian GREFFE
training J18A
training J16A
training J16B
training G12A
training G10A
training M14
15
valerie Janssens
Oskar PIETERS
Klaas MUYS
Peanuts tornooi
16
17
Nore POULAIN
training J21
training J14
training M19
training M14
training M12-G12C
training G12A
training G10B
18
Tugay SOLAK
training HSE B 2de provinciale
training J18A
training J16B
training J14
training G12B
training G8
training HSE A 1ste provinciale
19
training J16A
training M12-G12C
training G10A
training Peanuts
20
training HSE A 1ste provinciale
training HSE A 1ste provinciale
training HSE B 2de provinciale
training HSE C 3de provinciale
training HSE D 3de provinciale
training J18A
training J14
training M19
training M14
training G12B
training G10B
training G8
21
training J18A
training J16A
training J16B
training G12A
training G10A
training M14
22
23
Hannes PEETERS
24
Deni KHAMADAEV
training J21
training J14
training M19
training M14
training M12-G12C
training G12A
training G10B
25
Steven BOLLAERT
training HSE B 2de provinciale
training J18A
training J16B
training J14
training G12B
training G8
training HSE A 1ste provinciale
26
training J16A
training M12-G12C
training G10A
training Peanuts
27
Karin DRIESSEN
Jordi RENIER
training HSE A 1ste provinciale
training HSE A 1ste provinciale
training HSE B 2de provinciale
training HSE C 3de provinciale
training HSE D 3de provinciale
training J18A
training J14
training M19
training M14
training G12B
training G10B
training G8
28
Wim VERDONCK
training J18A
training J16A
training J16B
training G12A
training G10A
training M14
29