/
ONZE CLUB
/
ACTIVITEITEN
Menu
HOME
ONZE CLUB
CLUB INFO
HISTORIEK
JEUGDWERKING
Onze Opdracht
Jullie Opdracht
ACTIVITEITEN
DOCUMENTEN
CLUBSCHEIDSRECHTERS
TOOGDIENST
NIEUWS
WEDSTRIJDEN
Wedstrijden Fellows KAVVV
SENIORS
JEUGD
PARTNERS
FOTO'S
2023 - 2024 Start Event
CONTACT
Contact Info
Dagelijks Bestuur
Clubhouse
Sportieve Cel
Laden…
Club Kalender
Oktober 2019
September
November
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
01
training HSE B 2de provinciale
training J18A
training J16B
training J14
training G12B
training G8
training HSE A 1ste provinciale
02
Anoek FOULON
training J16A
training M12-G12C
training G10A
training Peanuts
03
Siebe GEDIKOGLU
training HSE A 1ste provinciale
training HSE A 1ste provinciale
training HSE B 2de provinciale
training HSE C 3de provinciale
training HSE D 3de provinciale
training J18A
training J14
training M19
training M14
training G12B
training G10B
training G8
04
Gilles WAGEMAEKERS
Maria NICA
Arno MARTIN
Elise VAN WICHELEN
training J18A
training J16A
training J16B
training G12A
training G10A
05
Bryan MOSENGO
Cindy LE BOURLIER
06
Ian WOUTERS
07
x NORBU TSERING
Tsering NORBU
training J21
training J14
training M19
training M14
training M12-G12C
training G12A
training G10B
08
training HSE B 2de provinciale
training J18A
training J16B
training J14
training G12B
training G8
training HSE A 1ste provinciale
09
Sabine HEUVELMANS
training J16A
training M12-G12C
training G10A
training Peanuts
10
Anja CAERS
training HSE A 1ste provinciale
training HSE A 1ste provinciale
training HSE B 2de provinciale
training HSE C 3de provinciale
training HSE D 3de provinciale
training J18A
training J14
training M19
training M14
training G12B
training G10B
training G8
11
Didier DE VLAMINCK
Kirill BALASHOV
training J18A
training J16A
training J16B
training G12A
training G10A
12
Robel WOLDEMICHAEL
Hudi Sadiki MANZA
13
Filip NUYTS
14
training J21
training J14
training M19
training M14
training M12-G12C
training G12A
training G10B
15
Sebastiaan KARNAS
Lucas DE BRUYNE
training HSE B 2de provinciale
training J18A
training J16B
training J14
training G12B
training G8
training HSE A 1ste provinciale
16
training J16A
training M12-G12C
training G10A
training Peanuts
17
Teta Lisa NDAYIZEYE
Kristof POULAIN
Jurgen VAN DORST
training HSE A 1ste provinciale
training HSE A 1ste provinciale
training HSE B 2de provinciale
training HSE C 3de provinciale
training HSE D 3de provinciale
training J18A
training J14
training M19
training M14
training G12B
training G10B
training G8
18
training J18A
training J16A
training J16B
training G12A
training G10A
19
Wim ANTHEUNISSENS
Arjen VAN KEER
Lester PAUWELS
Sanjaya BASAR
Stefan WALBERS
20
21
training J21
training J14
training M19
training M14
training M12-G12C
training G12A
training G10B
22
Elias DE MONDT
Matiz PAUWELS
training HSE B 2de provinciale
training J18A
training J16B
training J14
training G12B
training G8
training HSE A 1ste provinciale
23
training J16A
training M12-G12C
training G10A
training Peanuts
24
training HSE A 1ste provinciale
training HSE A 1ste provinciale
training HSE B 2de provinciale
training HSE C 3de provinciale
training HSE D 3de provinciale
training J18A
training J14
training M19
training M14
training G12B
training G10B
training G8
25
Nancy VAN ROOY
training J18A
training J16A
training J16B
training G12A
training G10A
26
Leander VAN NOTEN-DE BLOCK
27
Nick SOMERS
Tashi Dorjee NORBU TSERING
Alexander PUDIC
28
Lisa Viviane BACKELANT
Yannick DE LEEUW
training J21
training J14
training M19
training M14
training M12-G12C
training G12A
training G10B
29
training HSE B 2de provinciale
training J18A
training J16B
training J14
training G12B
training G8
training HSE A 1ste provinciale
30
training J16A
training M12-G12C
training G10A
training Peanuts
31
training HSE A 1ste provinciale
training HSE A 1ste provinciale
training HSE B 2de provinciale
training HSE C 3de provinciale
training HSE D 3de provinciale
training J18A
training J14
training M19
training M14
training G12B
training G10B
training G8