/
ONZE CLUB
/
ACTIVITEITEN
Menu
HOME
ONZE CLUB
CLUB INFO
HISTORIEK
JEUGDWERKING
Onze Opdracht
Jullie Opdracht
ACTIVITEITEN
DOCUMENTEN
CLUBSCHEIDSRECHTERS
TOOGDIENST
NIEUWS
WEDSTRIJDEN
Wedstrijden Fellows KAVVV
SENIORS
JEUGD
PARTNERS
FOTO'S
2023 - 2024 Start Event
CONTACT
Contact Info
Dagelijks Bestuur
Clubhouse
Sportieve Cel
Laden…
Club Kalender
November 2018
Oktober
December
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
01
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training HSE C 2de Provinciale
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G8 Robert
training G8 Johnny
02
training J18 A
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G10 A
training G10 B
03
Kathleen NAGELS
Lu'ay HADID
04
05
training HSE A Top Division 1
training HSE C 2de Provinciale
training J21 A
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G12 B
training G8 Johnny
06
Stanley BABATUNDE
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training DSE 1ste Provinciale
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G14 A
training G10 A
training G10 B
training G8 Robert
training Starters
07
training HSE D 3de Provinciale A
training HSE E 3de Provinciale B
training G12 B
training Peanuts
08
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training HSE C 2de Provinciale
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G8 Robert
training G8 Johnny
09
training J18 A
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G10 A
training G10 B
10
Thomas LEPPENS
David VANNOORENBERGHE
Luc VAN DE WEYER
Gert FEYAERTS
Mosselavond
11
Ken GYSBRECHTS
12
training HSE A Top Division 1
training HSE C 2de Provinciale
training J21 A
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G12 B
training G8 Johnny
13
Saskia STANDAERT
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training DSE 1ste Provinciale
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G14 A
training G10 A
training G10 B
training G8 Robert
training Starters
14
Lien NUYTEMANS
Andrej LJUBOJEVIC
training HSE D 3de Provinciale A
training HSE E 3de Provinciale B
training G12 B
training Peanuts
15
Michael BOLLAERT
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training HSE C 2de Provinciale
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G8 Robert
training G8 Johnny
16
Tibo HUYBRECHTS
training J18 A
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G10 A
training G10 B
17
18
Diana NICA
19
Noah GOFFIN
training HSE A Top Division 1
training HSE C 2de Provinciale
training J21 A
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G12 B
training G8 Johnny
20
Jeff VAN EMELEN
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training DSE 1ste Provinciale
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G14 A
training G10 A
training G10 B
training G8 Robert
training Starters
21
Alexandra GESTELS
Luc SABBE
training HSE D 3de Provinciale A
training HSE E 3de Provinciale B
training G12 B
training Peanuts
22
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training HSE C 2de Provinciale
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G8 Robert
training G8 Johnny
23
Lex VAN MARSENILLE
training J18 A
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G10 A
training G10 B
24
25
26
Mihalis THOULYERAKIS
training HSE A Top Division 1
training HSE C 2de Provinciale
training J21 A
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G12 B
training G8 Johnny
27
Basile Topal GRAHAM
Vyacheslav KORCHAGIN
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training DSE 1ste Provinciale
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G14 A
training G10 A
training G10 B
training G8 Robert
training Starters
28
Nikola MAKIC
Mike ARGEERTS
training HSE D 3de Provinciale A
training HSE E 3de Provinciale B
training G12 B
training Peanuts
29
Damien SMITS
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training HSE C 2de Provinciale
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G8 Robert
training G8 Johnny
30
Noah DE RIDDER
Quiz
training J18 A
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G10 A
training G10 B