/
ONZE CLUB
/
ACTIVITEITEN
Menu
HOME
ONZE CLUB
CLUB INFO
HISTORIEK
JEUGDWERKING
Onze Opdracht
Jullie Opdracht
ACTIVITEITEN
DOCUMENTEN
CLUBSCHEIDSRECHTERS
TOOGDIENST
NIEUWS
WEDSTRIJDEN
Wedstrijden Fellows KAVVV
SENIORS
JEUGD
PARTNERS
FOTO'S
2023 - 2024 Start Event
CONTACT
Contact Info
Dagelijks Bestuur
Clubhouse
Sportieve Cel
Laden…
Club Kalender
September 2018
Augustus
Oktober
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
01
Sofie VERMEULEN
02
70 jaar Fellows - BBQ
70 jaar Fellows - Clinic & Ploegenvoorstelling
03
training HSE A Top Division 1
training HSE C 2de Provinciale
training J21 A
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G12 B
training G8 Johnny
04
Thibault ROMBAUT
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training DSE 1ste Provinciale
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G14 A
training G10 A
training G10 B
training G8 Robert
training Starters
05
Lou BUYTAERT
training HSE D 3de Provinciale A
training HSE E 3de Provinciale B
training G12 B
06
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training HSE C 2de Provinciale
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G8 Robert
training G8 Johnny
07
training J18 A
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G10 A
training G10 B
08
09
Len HELMY
10
Bart PAUWELS
training HSE A Top Division 1
training HSE C 2de Provinciale
training J21 A
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G12 B
training G8 Johnny
11
Niels VERDONCK
Marcel MWANAWAVENE
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training DSE 1ste Provinciale
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G14 A
training G10 A
training G10 B
training G8 Robert
training Starters
12
Steven ROMBAUT
Mauro Elinck
training HSE D 3de Provinciale A
training HSE E 3de Provinciale B
training G12 B
13
Robin SCHELVIS
Lilly SCHYVINCK
Sam SIMONS
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training HSE C 2de Provinciale
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G8 Robert
training G8 Johnny
14
Ann WAEM
Oumi DIENE
training J18 A
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G10 A
training G10 B
15
16
Ledion GOGU
17
Safouan MASRATI
Alexandra KABONEYE
training HSE A Top Division 1
training HSE C 2de Provinciale
training J21 A
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G12 B
training G8 Johnny
18
Sonja BOLDERS
Elias BAKULIKIRA MUSOLO
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training DSE 1ste Provinciale
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G14 A
training G10 A
training G10 B
training G8 Robert
training Starters
19
training HSE D 3de Provinciale A
training HSE E 3de Provinciale B
training G12 B
20
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training HSE C 2de Provinciale
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G8 Robert
training G8 Johnny
21
training J18 A
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G10 A
training G10 B
22
Jiro DE CLERCQ
Ilyas HENS
23
24
Joelz GEYSELS
training HSE A Top Division 1
training HSE C 2de Provinciale
training J21 A
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G12 B
training G8 Johnny
25
Loïc COEN
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training DSE 1ste Provinciale
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G14 A
training G10 A
training G10 B
training G8 Robert
training Starters
26
training HSE D 3de Provinciale A
training HSE E 3de Provinciale B
training G12 B
27
Andreas REICHARDT
Yana LOPEZ JIMENEZ
training HSE A Top Division 1
training HSE B 1ste Provinciale
training HSE C 2de Provinciale
training M19 A
training G14 A
training G12 A
training G8 Robert
training G8 Johnny
28
Victor BONDARENCO
Nnanna NIOKU
training J18 A
training J18 B
training J16 A
training G14 B
training G10 A
training G10 B
29
Petra VAN HOOIJDONCK
30